درباره امین

توسطامیرحسین مردانی رسانه و محتوا

درباره امین

شرکت توسعه راهبردی امین، یک شرکت تجمیع‌کننده خدمات در حوزه تعلیم‌وتربیت است. بخش عمده گروه امین را جامعه دانش‌آموزی، دانشجویی،‌ معلمان و هر کسی که در فرآیند تعلیم و تربیت به نوعی درگیر هست، می‌شود.

تلاش ما، ارائه بسته‌های خدماتی مختلف برای جامعه تعلیم‌وتربیت و هوشمندسازی آموزش است. در گروه امین،‌ پروژه‌های مختلفی تدارک دیده می‌شوند،‌ ولی توسط مخاطبین آن اجرا می‌شود. به نوعی گروه امین سعی در آماده‌سازی بستر جهت فعالیت‌های آموزشی را دارد.

 

خدمات ما عبارت‌اند از:

فروشگاه محتوا: فروشگاه محتوا، یک کانال توزیع و پلتفرمی است که محتوای دیجیتال اعم از نرم‌افزارهای کاربردی، موزیک، ویدئو و غیره در آن برای عموم به صورت رایگان و غیررایگان ارائه شده است. نارکت فروشگاه رسمی گروه امین است که محتوای دیجیتال در حوزه تعلیم‌وتربیت ارائه می‌دهد.

تبلت: در جهان فوق سریع امروز، آموزش هوشمند به ابزار هوشمند هم احتیاج دارد. گروه امین در حوزه ارائه ابزار هوشمند برای جامعه تعلیم‌وتربیت فعال است. با رشد سریع ابزاری مانند تبلت، این ابزار همیشه باید در دسترس باشند.

رویدادها و جشنواره‌ها: دانش‌آموزان باید همکاری و کار تیمی و همکاری در فعالیت‌‌های اجتماعی را بی‌آموزند. گروه امین به عنوان تسهیل‌کننده و ارائه‌کننده رویدادهای آموزشی، جوامع تعلیم‌وتربیت را دور هم جمع می‌کند. این رویدادها شامل هکاتون‌ها برنامه‌نویسی،‌ رویدادهای علمی و نوآورانه و از این جنس رویدادها است.